handball club 1951

Dorastenci bodovali naplno. V oboch prípadoch zdolali Malacky

22.10.2018

Mladší dorastenci si pripísali konečne prvé víťastvo a vďaka zvládnutému zápasu v pomere 34:21 sa dostali na 9. mesto v tabuľke práve pred Malacky. Starší dorastenci aj vďaka dobre zvládnutému záveru zápasu vybojovali tretie víťastvo - no tentoraz to bolo na tesno 34:32, čo priebežne pre nich znamená 7. miesto v tabuľke.

Mladší dorastenci si zaknihovali prvé tohtosezónne víťazstvo. Po predošlích sklamaniach v doterajších zápasoch, prišlo včas. Od úvodu zápasu viedli, v rozhodujúcich okamihoch si ustrážili náskok a súpera nepustili do ničoho vážnejšieho. Prvý polčas vyhrali s náskokom až sedem gólov 17:10. V druhom polčase potvrdili náskok z prvého, ktorý sa im podaril ešte navýšiť a zaslúžene si nakoniec vybojovali prvé víťazstvo v sezóne v pomere 34:21.

HC SPORTA HLOHOVEC - STROJÁR MALACKY 34:21 (17:10) mladší dorastenci
Sporta: J. Brunčák 2, M. Pereslény 10, J. Antala, T. Jakubík 2, A. Kurek 1, L. Mokrý 4, R. Madový 3, F. Dolník 5, Š. Balko, I. Slovák 7, tréner I. Dávidek, vedúci tímu R. Sedláček st.
Nalepší strelci Malaciek: S. Švarc 6, M. Mifkovič 4
Vylúčenia: 7 - 4
Pok. hody: 3/2 - 1/1
Rozhodovali: P. Mihálik, A. Rondoš
Diváci: 50

Tak isto aj starší dorastenci Sporty mali v zápase na vrch. Neústále viedli o dva - tri góly. prvé dejstvo vyhrali 19:17. V druhom dejstve mal súper najbližšie k zvratu v zápase až v 51. minúte, kedy vyrovnal na 30:30 a vyzeralo to na drámu. Domáci tím ale ustál snahy súpera a nakoniec vyhral 34:32.

HC SPORTA HLOHOVEC - STROJÁR MALACKY 34:32 (19:17) starší dorastenci
Sporta: V. Cvíčela 3, A. Smetánka 3, M. Mareček1, P. Pauk 1, J. Lutovský 6, T. Bogár 9, T. Dolník, E. Holdoš 1, A. Antala 2, D. Varga 3, A. Kubrovič, L. Ľuba, D. Dlábik, tréner - I. Dávidek, vedúci tímu - R- Sedláček st.
Nalepší strelci Malaciek: D. Rybjanský 8, D. Frýbert, J. Krajčír, M. Adamovič po 6
Vylúčenia: 1 - 2
Pok. hody: 2/1 - 2/2