handball club 1951

Dorastenky

1.liga st.+ml.dorky
Kolo Termín     stretnutia Domáce družstvo Hosťujúce družstvo
1. kolo 20170917 ŠŠK SLŠ Prešov MHK Bytča
1. kolo 20170917 Stupava / Malacky HK AS Trenčín
1. kolo 20170917 ŠKP Bratislava Iuventa Michalovce
1. kolo 20170917 MŠK Dunajská Streda HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
1. kolo 20170917 MŠK Vranov nad Topľou HK Slovan Duslo Šaľa
1. kolo 20170917 UDKH ŠG Nitra ŠŠK Drábová Košice
2. kolo 20170923 MHK Bytča

ŠŠK Drábová Košice

2. kolo 20170923 HK Slovan Duslo Šaľa UDKH ŠG Nitra
2. kolo 20170923 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany MŠK Vranov nad Topľou hrá sa v HC
2. kolo 20170923 Iuventa Michalovce MŠK Dunajská Streda
2. kolo 20170923 HK AS Trenčín ŠKP Bratislava
2. kolo 20170923 ŠŠK SLŠ Prešov Stupava / Malacky
3. kolo 20171007 Stupava / Malacky MHK Bytča
3. kolo 20171007 ŠKP Bratislava ŠŠK SLŠ Prešov
3. kolo 20171007 MŠK Dunajská Streda HK AS Trenčín
3. kolo 20171007 MŠK Vranov nad Topľou Iuventa Michalovce
3. kolo 20171007 UDKH ŠG Nitra HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
3. kolo 20171007 ŠŠK Drábová Košice HK Slovan Duslo Šaľa
4. kolo 20171014 MHK Bytča HK Slovan Duslo Šaľa
4. kolo 20171014 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany ŠŠK Drábová Košice hrá sa v Šurany
4. kolo 20171014 Iuventa Michalovce UDKH ŠG Nitra
4. kolo 20171014 HK AS Trenčín MŠK Vranov nad Topľou
4. kolo 20171014 ŠŠK SLŠ Prešov MŠK Dunajská Streda
4. kolo 20171014 Stupava / Malacky ŠKP Bratislava
5. kolo 20171021 ŠKP Bratislava MHK Bytča
5. kolo 20171021 MŠK Dunajská Streda Stupava / Malacky
5. kolo 20171021 MŠK Vranov nad Topľou ŠŠK SLŠ Prešov
5. kolo 20171021 UDKH ŠG Nitra HK AS Trenčín
5. kolo 20171021 ŠŠK Drábová Košice Iuventa Michalovce
5. kolo 20171021 HK Slovan Duslo Šaľa HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
6. kolo 20171028 MHK Bytča HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
6. kolo 20171028 Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa
6. kolo 20171028 HK AS Trenčín ŠŠK Drábová Košice
6. kolo 20171028 ŠŠK SLŠ Prešov UDKH ŠG Nitra
6. kolo 20171028 Stupava / Malacky MŠK Vranov nad Topľou
6. kolo 20171028 ŠKP Bratislava MŠK Dunajská Streda
7. kolo 20171104 MŠK Dunajská Streda MHK Bytča
7. kolo 20171104 MŠK Vranov nad Topľou ŠKP Bratislava
7. kolo 20171104 UDKH ŠG Nitra Stupava / Malacky
7. kolo 20171104 ŠŠK Drábová Košice ŠŠK SLŠ Prešov
7. kolo 20171104 HK Slovan Duslo Šaľa HK AS Trenčín
7. kolo 20171104 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany Iuventa Michalovce hrá sa v Šurany
8. kolo 20171111 MHK Bytča Iuventa Michalovce
8. kolo 20171111 HK AS Trenčín HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
8. kolo 20171111 ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa
8. kolo 20171111 Stupava / Malacky ŠŠK Drábová Košice
8. kolo 20171111 ŠKP Bratislava UDKH ŠG Nitra
8. kolo 20171111 MŠK Dunajská Streda MŠK Vranov nad Topľou
9. kolo 20171118 MŠK Vranov nad Topľou MHK Bytča
9. kolo 20171118 UDKH ŠG Nitra MŠK Dunajská Streda
9. kolo 20171118 ŠŠK Drábová Košice ŠKP Bratislava
9. kolo 20171118 HK Slovan Duslo Šaľa Stupava / Malacky
9. kolo 20171118 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany ŠŠK SLŠ Prešov hrá sa v HC
9. kolo 20171118 Iuventa Michalovce HK AS Trenčín
10. kolo 20171209 MHK Bytča HK AS Trenčín
10. kolo 20171209 ŠŠK SLŠ Prešov Iuventa Michalovce
10. kolo 20171209 Stupava / Malacky HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
10. kolo 20171209 ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa
10. kolo 20171209 MŠK Dunajská Streda ŠŠK Drábová Košice
10. kolo 20171209 MŠK Vranov nad Topľou UDKH ŠG Nitra
11. kolo 20171216 UDKH ŠG Nitra MHK Bytča
11. kolo 20171216 ŠŠK Drábová Košice MŠK Vranov nad Topľou
11. kolo 20171216 HK Slovan Duslo Šaľa MŠK Dunajská Streda
11. kolo 20171216 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany ŠKP Bratislava hrá sa v HC
11. kolo 20171216 Iuventa Michalovce Stupava / Malacky
11. kolo 20171216 HK AS Trenčín ŠŠK SLŠ Prešov
12. kolo 20180217 MHK Bytča ŠŠK SLŠ Prešov
12. kolo 20180217 HK AS Trenčín Stupava / Malacky
12. kolo 20180217 Iuventa Michalovce ŠKP Bratislava
12. kolo 20180217 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany MŠK Dunajská Streda
12. kolo 20180217 HK Slovan Duslo Šaľa MŠK Vranov nad Topľou
12. kolo 20180217 ŠŠK Drábová Košice UDKH ŠG Nitra
13. kolo 20180224 ŠŠK Drábová Košice MHK Bytča
13. kolo 20180224 UDKH ŠG Nitra HK Slovan Duslo Šaľa
13. kolo 20180224 MŠK Vranov nad Topľou HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
13. kolo 20180224 MŠK Dunajská Streda Iuventa Michalovce
13. kolo 20180224 ŠKP Bratislava HK AS Trenčín
13. kolo 20180224 Stupava / Malacky ŠŠK SLŠ Prešov
14. kolo 20180303 MHK Bytča Stupava / Malacky
14. kolo 20180303 ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava
14. kolo 20180303 HK AS Trenčín MŠK Dunajská Streda
14. kolo 20180303 Iuventa Michalovce MŠK Vranov nad Topľou
14. kolo 20180303 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany UDKH ŠG Nitra
14. kolo 20180303 HK Slovan Duslo Šaľa ŠŠK Drábová Košice
15. kolo 20180310 HK Slovan Duslo Šaľa MHK Bytča
15. kolo 20180310 ŠŠK Drábová Košice HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
15. kolo 20180310 UDKH ŠG Nitra Iuventa Michalovce
15. kolo 20180310 MŠK Vranov nad Topľou HK AS Trenčín
15. kolo 20180310 MŠK Dunajská Streda ŠŠK SLŠ Prešov
15. kolo 20180310 ŠKP Bratislava Stupava / Malacky
16. kolo 20180407 MHK Bytča ŠKP Bratislava
16. kolo 20180407 Stupava / Malacky MŠK Dunajská Streda
16. kolo 20180407 ŠŠK SLŠ Prešov MŠK Vranov nad Topľou
16. kolo 20180407 HK AS Trenčín UDKH ŠG Nitra
16. kolo 20180407 Iuventa Michalovce ŠŠK Drábová Košice
16. kolo 20180407 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany HK Slovan Duslo Šaľa
17. kolo 20180414 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany MHK Bytča
17. kolo 20180414 HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce
17. kolo 20180414 ŠŠK Drábová Košice HK AS Trenčín
17. kolo 20180414 UDKH ŠG Nitra ŠŠK SLŠ Prešov
17. kolo 20180414 MŠK Vranov nad Topľou Stupava / Malacky
17. kolo 20180414 MŠK Dunajská Streda ŠKP Bratislava
18. kolo 20180421 MHK Bytča MŠK Dunajská Streda
18. kolo 20180421 ŠKP Bratislava MŠK Vranov nad Topľou
18. kolo 20180421 Stupava / Malacky UDKH ŠG Nitra
18. kolo 20180421 ŠŠK SLŠ Prešov ŠŠK Drábová Košice
18. kolo 20180421 HK AS Trenčín HK Slovan Duslo Šaľa
18. kolo 20180421 Iuventa Michalovce HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
19. kolo 20180428 Iuventa Michalovce MHK Bytča
19. kolo 20180428 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany HK AS Trenčín
19. kolo 20180428 HK Slovan Duslo Šaľa ŠŠK SLŠ Prešov
19. kolo 20180428 ŠŠK Drábová Košice Stupava / Malacky
19. kolo 20180428 UDKH ŠG Nitra ŠKP Bratislava
19. kolo 20180428 MŠK Vranov nad Topľou MŠK Dunajská Streda
20. kolo 20180505 MHK Bytča MŠK Vranov nad Topľou
20. kolo 20180505 MŠK Dunajská Streda UDKH ŠG Nitra
20. kolo 20180505 ŠKP Bratislava ŠŠK Drábová Košice
20. kolo 20180505 Stupava / Malacky HK Slovan Duslo Šaľa
20. kolo 20180505 ŠŠK SLŠ Prešov HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
20. kolo 20180505 HK AS Trenčín Iuventa Michalovce
21. kolo 20180512 HK AS Trenčín MHK Bytča
21. kolo 20180512 Iuventa Michalovce ŠŠK SLŠ Prešov
21. kolo 20180512 HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany Stupava / Malacky
21. kolo 20180512 HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava
21. kolo 20180512 ŠŠK Drábová Košice MŠK Dunajská Streda
21. kolo 20180512 UDKH ŠG Nitra MŠK Vranov nad Topľou
22. kolo 20180519 MHK Bytča UDKH ŠG Nitra
22. kolo 20180519 MŠK Vranov nad Topľou ŠŠK Drábová Košice
22. kolo 20180519 MŠK Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa
22. kolo 20180519 ŠKP Bratislava HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
22. kolo 20180519 Stupava / Malacky Iuventa Michalovce
22. kolo 20180519 ŠŠK SLŠ Prešov HK AS Trenčín

Posled. zápasy
Muži

Hlohovec
Hlohovec
Prešov
Prešov
Slovnaft Extraliga
30 : 30
(16:18)

Nasled. zápasy
Muži

Hlohovec
Hlohovec
Šaľa
Šaľa
Slovnaft Extraliga
Zákl. časť
vs
21.11.2017
o 18:30

Tabuľka Muži

1.Prešov12448:26523
2.Topoľčany10304:25714
3.P. Bystrica10287:26114
4.Šaľa9270:23912
5.Prešov II.10280:28412
6.Bratislava10259:2699
Informácie

HC SPORTA Hlohovec

od 25.11-3.12.2017 reprezentačná prestávka

1. liga žien


Rozpis

Rozpis zápasov / tréningov

Oslávenci

Nikola Španihelová
Oslávi 27. novembra narodeniny (21 rokov)
# spojka
Tím: Ženy
Nina Barlová
Oslávi 28. novembra narodeniny (9 rokov)
# krídlo
Tím: Prípravka 07-08
Marek Tvrdoň
Oslávi 01. decembra narodeniny (12 rokov)
# spojka
Tím: Mladší žiaci