handball club 1951

Starší dorast prehral v Topoľčanoch o triedu

Starší dorast

HK  Topoľčany – HC Sporta Hlohovec 33:18 (14:6)

Góly Topoľčian: Chudý 10, Cigáň 7, Schwarz 5/1, Doskočil 4, Jadroň a Piterka po 3, Jakubička 1. SPORTA: Blšťák, Nemček - Kožík 6, Sedláček 5, Majerník 4/2, Johanes, Káčer a Bolješik po 1, M. Dávidek, Daniel, Hrutka. Pok.hody 1/1 - 5/3. Vylúčení 6:4.

Starší dorastenci neukázali v skutočnosti z toho, čo vedia, veľa a to bol azda zlomový okamih. Bez efektívnej streľby, slabým výkonom až veľmi poľahky podľahli domácim Žochárom zahanbujúcim rozdielom triedy. Síce v polčase to bol ešte znesiteľný šesťgólový rozdiel, ale v druhom polčase nebolo pochýb. Hlohovčania si odniesli z Topoľčian dosť nepríjemný nákup. Za Sportu sa strelecky darilo iba ak Kožíkovi (6 gólov) a Sedláčkovi (5 gólov). Fraštačania neohúrili počas celého zápasu ničím, chýbalo možno aj bojovné srdce a vložiť sa do zápasu s vervou.

Autor fotografií: Húska