Viedeň sme nedobyli

Autor: SUK, 08.08.2011

Ani v druhom zápase vo Viedni Hlohovec výsledkovo neuspel, no tímu West Wien môže požičané vrátiť už v utorok o 18.30h v hale na Zábraní. Príďte povzbudiť!

„Brankári nechytali tak, ako v prvom zápase. Súper hral tvrdšie, strelecky sa nedarilo našim spojkám.“ V tom vidí príčiny prehry s West Wien vedúci A mužstva MŠK Marián Görög. Brankári sa opäť vystriedali všetci traja, najviac sa darilo novej posile Žernovičovi, ktorý chytal posledných 20 minút. Čo je smutnejšie, prišlo aj zranenie, našťastie nič vážne. „Ľubo Ďuriš si asi v desiatej minúte druhého polčasu urobil výron členka. V utorok hrať nebude,“ sumarizuje Görög. Hlohovec môže Viedenčanom požičané vrátiť už v utorok o 18.30h v domácej hale na Zábraní. Príďte povzbudiť!

West Wien – MŠK Hlohovec 29:22 (15:11)

Zostava a góly MŠK: Olejár (Kašťák, Žernovič) – Ďuriš 5, Zaťko 4 (4), Mažár 3 (1), Dudáš, Tallo, Laho a Miženko po 2, Trandžík, Szücs po 1, Takáč, Kasagranda. Vylúčení: 3:6, ČK: Dudáš za tri tresty.