Sklamanie z výsledku, ešte väčšie však z výkonu (foto)

Autor: mskhlohovec.sk, 28.02.2011

Ako v zlom sne vyznelo účinkovanie hádzanárov MŠK Hlohovec v televíznej predohrávke 16. kola na palubovke suseda z Považskej Bystrice. Po nekvalitnom výkone prehrali hádzanári MŠK vysoko 35:23.

MŠK P. Bystrica – MŠK Hlohovec 35:23 (18:9)

MŠK: Olejár, Rafael – Bočkay 2, Kasagranda 2, Čermák 4, Trandžík, Vlčko 3, Peťko, Štefanisko, Cibulka, Strapko, Mažár 6, Rusnák, Zaťko 6/4.

Najviac gólov súpera: Firit 10, Vicena 6

Pred 500 divákmi rozhodovali Baďura a Ondogrecula, pok. hody. 5/4 -5/4, vylúčení 3:2, Vlčko ČK za hrubý faul.

Už úvodné minúty naznačili, kto bude pánom na palubovke. Považania výborne bránili, hrali so srdcom a nasadením, od začiatku sa chytil strelec Firit (osem gólov za polčas), využívali rýchle protiútoky, ktorými trestali ťažkopádnych a absolútne nekoncentrovaných Hlohovčanov (nastúpili bez Laha a Štefaniska). Počas celého zápasu jednoznačne dominovali, viedli 5:1, 10:5, 14:6, krátko po prestávke už 21:11. Hlohovčania sa síce na moment prebrali, znížili na 19:26, ale záverečnú časť zápasu prehrali 2:7 a uľahčili súperovi jednoznačné víťazstvo. Z tímu MŠK patrí pochvala akurát striedajúcemu brankárovi Rafaelovi (už v 15. minúte vystriedal Olejára) a sčasti Mažárovi, ostatní hráči zahrali hlboko pod svoje možnosti. Po viacerých nádejných výkonoch (doma Košice, vonku Topoľčany) tak pripravili fanúšikom opäť nepríjemné sklamanie nehodné vicemajstra extraligy.

Autor fotografií: Matej Chrenko